ROSKILDE DYRSKUE 2018

Vi skal passe en stor pølsebod med salg af ristede pølser og pølser til at tage med hjem, fra Lejre mikropølsemageri

X-jump finansieres ud fra de penge foreningen tjener ved at hjælpe til på Roskilde Dyrskue. Det er derfor gratis at gå på holdet, mod at gymnast og én forælder hver tager en 6 timers vagt på dyrskuet i 2018 (Er man forhindret vil et kontingent blive opkrævet)

Vi leder efter 11 gymnaster hver med én forælder til hver dag i Dyrskuet

Fredag den 8, lørdag den 9 og søndag den 10. juni

Husk at benytte navnet på gymnasten ved tilmelding. En forældre følger automatisk gymnasten

Der vil under hele arbejdstiden være fri pølsebar og rigeligt med væske. Kontaktperson Torben Birch mobil 28816406 mail torbenbirch@live.dk

 

     
     

Fredag fra 08.00-14.00 (2stk)

 

  Tilmeld dig fredag 08.00-14.00

Fredag fra 10.00-16.00 (5stk)

 

  Tilmeld dig fredag 10.00-16.00

Fredag fra 15.00-21.00 (4stk)

 

  Tilmeld dig fredag 15.00-21.00

     
     
     
     

Lørdag fra 08.00-14.00 (2stk)

 

  Tilmeld dig lørdag 08.00-14.00

Lørdag fra 10.00-16.00 (5stk)

 

  Tilmeld dig lørdag 10.00-16.00

Lørdag fra 15.00-21.00 (4stk)

 

  Tilmeld dig lørdag 15.00-21.00

     
     
     
     

Søndag fra 08.00-14.00 (2stk)

 

  Tilmeld dig søndag 08.00-14.00

Søndag fra 10.00-16.00 (5stk)

 

  Tilmeld dig søndag 10.00-16.00

Søndag fra 15.00-21.00 (4stk)

 

  Tilmeld dig søndag 15.00-21.00

 

 

 

 

   TILMELDTE ROSKILDE DYRSKUE

 

 

Fredag den 8. juni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.00

 

 

10.00

 

 

 

 

 

 

11.00

 

 

11.00

 

 

 

 

 

12.00

 

 

12.00

 

 

 

 

 

13.00

 

 

13.00

 

 

 

 

 

14.00

 

 

14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

 

15.00

 

 

 

 

 

 

16.00

 

 

16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.00

 

 


 

Lørdag den 9. juni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.00

 

 

10.00

 

 

 

 

 

 

11.00

 

 

11.00

 

 

 

 

 

12.00

 

 

12.00

 

 

 

 

 

13.00

 

 

13.00

 

 

 

 

 

14.00

 

 

14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

 

15.00

 

 

 

 

 

 

16.00

 

 

16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.00

 

 


 

Søndag den 10. juni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.00

 

 

10.00

 

 

 

 

 

 

11.00

 

 

11.00

 

 

 

 

 

12.00

 

 

12.00

 

 

 

 

 

13.00

 

 

13.00

 

 

 

 

 

14.00

 

 

14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

 

15.00

 

 

 

 

 

 

16.00

 

 

16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.00

 

 


 

 

 
 
 

   OVERBLIK

 

Tilmeldte X-JUMP

 

Tilmeldte RD

 

Tilmeldte betaling

         
Alberte Pedersen    Alberte Pedersen     
Alexander Nielsen    Alexander Nielsen     
Amalie Pedersen.    Amalie Pedersen.     
Anne Katrine Wind Bech.    Anne Katrine Wind Bech.     
Benjamin Gade.    Benjamin Gade.     
Camilla B. Christensen.   Camilla B. Christensen.    
Emily Søgaard    Emily Søgaard     
Fiona Mosele.    Fiona Mosele.     
Freja Arnfelt    Freja Arnfelt     
Freja Kolding.    Freja Kolding.     
Freya Dyrholm-Ebsen.    Freya Dyrholm-Ebsen.     
Ida-Marie Holm Petersen.    Ida-Marie Holm Petersen.     
Johan Wilson Frederiksen   Johan Wilson Frederiksen    
Julie Abkjær    Julie Abkjær     
Karoline Kolding.    Karoline Kolding.     
Laura Korndal.    Laura Korndal.     
Mads Abkjær    Mads Abkjær     
Malou Palmkvist Walters    Malou Palmkvist Walters     
Marco Buhr    Marco Buhr     
Marcus Will    Marcus Will     
Mikkeline Sørensen.    Mikkeline Sørensen.     
Oliver Kuligowski         Oliver Kuligowski  
Patrick Skov Vinding        Patrick Skov Vinding 
Sille Karoline Kristensen.    Sille Karoline Kristensen.     
Tobias Riis Jurgensen    Tobias Riis Jurgensen     

 

 

 
 

   BETALING AF KONTINGENT

 

  LINK TIL BETALING 

 

 

 

 

 

   BILLEDER FRA 2017

 

   

 

  SE FLERE BILLEDER HER